Etkileşim

iletişim ile

İşletmenizin İhtiyaçlarına Yaratıcı Çözümler İçin Sürekli Çalışıyoruz.

Biz BUGÜN REKLAM'ız!

2012 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan BUGÜN REKLAM, geçen 8 yıllık süreçte alanında öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

9 kişilik, alanlarında uzman ekibi ve deneyimli çözüm ortaları ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten BUGÜN REKLAM, kişiye/firmaya özel butik tasarımlar ve çözümler üreten reklam politikası ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ajans mantığı ile hareket edip, iş birliği devam ettiği tüm süreç içerisinde, sadece aynı sektörden tek firmaya hizmet verilmektedir. Böylece kopya tasarım mantığının önüne geçilmekle birlikte müşterilerimizin sektöründeki rekabetçi imkanları kollanmakta, proje sırları güven içinde korunmaktadır. Ticari etik olarak bu konu en çok dikkat ettiğimiz hususlardan birisidir.

Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz müşterilerimize talepleri, piyasa koşulları, rekabet koşulları ve ihtiyaçları doğrultusunda, ekibimiz tarafından PR(Halkla İlişkiler) ve analizleri yapılıp  “REKLAM ÇÖZÜM MECRALARI ve YÖNTEMLERİ” önerilmekte, kendileri tüm bu süreçte doğru ve şeffaf olarak bilgilendirilmektedir.

Biz BUGÜN REKLAM ailesi olarak kurulduğumuz ilk günden beri “ETKİLEŞİM İLETİŞİM İLE BAŞLAR” diyerek, önce kendimize “Ben olsam neden BUGÜN REKLAM ile çalışırdım?” sorusunu sorduk. Cevabını almak isteyenleri de her zaman kahvemizi içmeye bekleriz.

1

Odak Noktamız

92

Mutlu Müşteri

186

Farklı Proje

8

Yıllık Tecrübe